bw-logo

Kırgızıstan Nakliye

Lokasyonlarımız

Kırgızıstan Nakliye

Kırgızistan nakliye konusunda uzun bir geçmişe sahip olan firmamız, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmekte olup, olağanüstü araç filosunu her geçen gün büyütmektedir. Kırgızistan çalışan nakliye firmaları arasında ki farklı duruşunu sürekli koruyan, ve güvene dayalı çalışma prensibinden asla ödün vermeyen lojistik şirketimiz uluslararası alanda kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin tüm şehirlerinden Kırgızistan’ın başta Bişkek olmak üzere diğer tüm şehirlerine taşıtılması planlanan her türlü taşınabilir yükün teslim adresine ulaştırılmasını alternatifli kara yolu güzergahları kullanarak olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Kuru yüklerinizi, paletli ve kolili malzemelerinizi, konteyner taşımalarınızı, donmuş ürün, sebze, meyve ve kimyevi ürünlerinizi, ağır tonajlı gabari dışı yüklerinizi bu yüklere uygun araçlarımızda sigortalı olarak taşımaktayız. Kırgızistan parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili olarakta İstanbul merkezli depomuz aracılığı ile haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımızla yüklerinizi adresinizden teslim alarak Kırgızistan şehirleri gümrük noktalarına teslim ediyoruz.

Türkiye’den Kırgızistan’a taşınmakta olan yüklerin nakliyesini alternatif güzergahlar kullanmak suretiyle gerçekleştiren firmamız ihracat veya transit kapsamlı tüm yüklerin nakliye işlemlerini sorunsuz bir şekilde en güvenli yollardan sağlamaktadır. Gerek komple gerek parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi iletişim bilgilerinde yer alan telefon ve mail adresimize yazılı ve sözlü olarak bildirimde bulunup konu ile ilgili en uygun nakliye fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Balykchy, Batken, Bazarkurgon, Belovodskoye, Bishkek, Chui, Jalal-Abad, Kant, Karabalta, Karakol, Kara-Suu, Kemin, Kyzyl-Kiya, Mingkush, Naryn, Osh, Sokuluk, Talas, Tash-Kumyr, Tokmok, Uzgen

  • Standart araç : Tenteli standart araçlarımız 2.50 x 13.60 x 2.70 ölçülerinde
  • Mega :Hacim gerektiren yükleriniz 2.50 x 13.60 x 3.15 (En x Boy x Yükseklik) ölçülerinde hacmi 105 m3'e kadar yükselebilen araçlara sahibiz.
  • SalkasaDorse : Gabari Dışı nakliyede kullanılmak üzere Açık dorselerimiz bulunmaktadır.
  • Lowbed : Ağır Taşımalarda kullanılmak üzere 3, 4, 6 ve 8 dingilli Lowbedlere sahibiz.
  • Frigo araç : Soğutucu özelliği taşıyan araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
  • Expres Kamyon :2.50 x 7.60 x 2.80 ölçülerinde 50 M3 hacimle 12 ton kapasite ile expres servis imkanı sunuyoruz.